ALUMĪNIJA TERASES

ALUMĪNIJA KARKASS

Alumīnija terases karkass ir drošs un stingrs, tas tiek izgatavotas no augstas kvalitātes alumīnija. Nojumes izstrādātas tā, lai izturētu vēja un sniega slodzes. Terases izmēri tiek pielāgoti katram projektam individuāli.

 

Krāsa. Karkass tiek krāsots ar pulverkrāsu, standarta krāsām balts (RAL 9010), brūns (RAL 8019), antracīta pelēks (RAL 7016), vai arī iespējams izvēlēties jeb kuru citu krāsu no RAL kataloga.

TERASES JUMTS

Kā jumta materiālu izmantojam 16mm polikarbonātu, pieejamās krāsas caurspīdīgs, pienbalts, bronza, vai arī 8mm rūdītu stiklu, caurspīdīgu, tonētu un rūdītu laminētu stiklu. Jumta materiāla fiksēšanai izmantojam alumīnija, gumijas profilus.

Polikarbonāts 16mm
Rūdīts stikls 8mm
TERASES STIKLOJUMS

Kā terases stiklojumu izmantojam bīdāmās alumīnija sistēmas:

  • Veidotas tā, lai profili savienojumu vietās vizuāli veidotu smalkas 20mm šauras līnijas, bet vēja slodzes virzienā būtu pietiekoši izturīgas

  • Alumīnija profilos ir integrēts birstīšu blīvējums, kas pasargā iestikloto telpu no lietus un vēja, un nodrošinot labu skaņas izolāciju

  • Durvju maksimālais augstums ir 3,0 m

  • Krāsa pēc RAL vai RR kataloga

  • Stiklojums 5mm rūdīts stikls

  • Alumīnija bīdāmās sistēmas aprīkotas ar slēdzenēm

  • Maksimālais atvērums līdz 75%

GRĪDAS KLĀJUMS

Ir iespējams ieklāt terases grīdu, izvēloties starp polimēra - koksnes dēļiem, priedes vai lapegles terases dēļiem. Priedes un lapegles krāsu toni var izvēlēties pēc Teknos terašu eļļas kataloga.

Polimēra - koksnes terases dēļi
Priedes terases dēļi
Lapegles terases dēļi
TERASES PAMATS

Uz esoša betona pamata, izmantojam cinkotas metāla pēdas, kuras tiek iestrādātas terases konstrukcijā, ja terase plānota vietā, kur pamatu nav, tad betona vietā tiek izmantoti skrūvpāļi. Galvenās

skrūvpāļu priekšrocības – uzstādīšanas ātrums, nav nepieciešama iepriekšēja sagatavošana to uzstādīšanai, iespēja nepieciešamības gadījumā tos ātri demontēt vai pārvietot. Skrūvpāļu pamati ir videi draudzīgs risinājums, netiek izrakņāta zeme, bojāts zālājs vai apstādījumi, kā arī radīti lieki būvgruži. Viegli uzstādīt vietās, kur grūti piekļūt ar smago tehniku un var uzstādīt jebkuros laika apstākļos.